כרטיס ההטבות למשפצים

אז החלטתם לשפץ את הבית, בשעה טובה.
אתם יודעים שאתם בפתחה של הרפתקאה הכוללת ניהול וקבלת החלטות הקשורות בבניית החיים החדשים שלכם. בכל הקשור למערכת האינסטלציה, ממש כמו מערכת הדם שלנו, אנחנו לא שומעים ממנה כל עוד היא מתנהלת בצורה תקינה. מתחת לרצפות ובתוך הקירות מתקיימת מערכת חיים שלמה של מי שתייה ורחצה, הזורמים בצינורות אל הברזים שלנו ומנוקזים לאחר השימוש אל מערכת הביוב. סתימה או פיצוץ במערכת האינסטלציה יכולים להיות עוגמת נפש של ממש, לרכוש שלכם וכמובן ולכיס. תכנון מדוייק של מערכת האינסטלציה, בחירת החומרים והציוד המתאימים ביותר והתקנה מקצועית הם שיבטיחו לכם שנים רבות של שקט נפשי ללא תקלות. אנחנו בגבי את שקד בע״מ נשמח לעזור לכם בדיוק בשלב בו אתם נמצאים, ולתרום מהנסיון והמקצועיות שצברנו במשך 30 שנה.

קחו לכם כמה דקות ותנו לנו להסביר לכם כמה נקודות חשובות לפני שאתם יוצאים לדרך:

 

אז מה אנחנו מציעים?

מה יוצא לכם מזה?

•  מחירים סיטונאים (מחירי קבלן)
•  פריסת תשלומים ללא ריבית
•  תכנית אינסטלציה מפורטת
•  התאמת מפרט כמויות מדויק
•  יעוץ מקצועי

כדאי בכלל להתעמת עם האינסטלטור?

לא צריך לריב, רק לעמוד על שלכם, בדיוק כמו שתעשו בכל עניין צרכני אחר, שעלותו נמוכה יותר והשפעתו העתידית על חייכם מזערית הרבה יותר.
בכדי להנות ממערכת אינסטלציה אמינה לאורך שנות קיומו של הנכס, חייבים להגדיל ראש וזאת בידיעה שמערכת האינסטלציה תגרום לכם את מרבית הבעיות ברגע תקלה בה. בזה שתהיו מעורבים ומבינים, בעל המקצוע יבין שאתם מקצועים ויתנהג אתכם בהתאם.

איך תוכלו לדעת שהחומרים שלנו אמינים יותר?

אנו מייצגים את מרבית המותגים של הענף שהם תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי.
כמו כן יש לנו ביטוח חוות מוצר של הספקים והיצרנים אשר ישאו בכל נזק עקיף שיגרם כתוצאה מכשל או פגם בייצור. כל זאת בתנאי שהמוצרים הותקנו ע"י בעל מקצוע מוסמך כמובן.

ומה לגבי המחירים?

הצעת המחיר שאנו נגבש היא על סמך מחירוני היצרנים שבתוקף עם מתן הנחה סיטונאית מקסימלית שמקובלת בשוק ובענף. כל הצעת מחיר נגדית זולה יותר תבדק על ידנו ובמידה ותמצא סבירה ונכונה, אנו נשווה את הצעתנו.

מה יקרה אם התוכנית שלנו לא תהיה בת ביצוע?

במידה שהמפרט שלנו לא יהיה תואם לתכנון אנו נשלים את החוסרים על חשבוננו. כל זאת שהביצוע הוא על פי התוכנית שהוגשה לנו לתכנון. במידה ויהיו עודפים אנו נזכה אתכם בגין החזרת עודפים אלו.


 

רוצים לשמוע עוד פרטים? להתייעץ?
צרו עמנו קשר או השאירו פרטיכם ואנו נתקשר: