משפצים?

קחו אוויר, מצפה לכם הרפתקאה לא פשוטה. בחירת בעלי מקצוע, תיאום, מדידות והרבה הרבה אבק.
אנחנו נשמח להקל עליכם בתחום חשוב אחד – שיפוץ והחלפת מערכת האינסטלציה.

dilapidated-983952_1920

צפו בסרטון כיצד לשפץ ולהישאר יבשים:

מה מסתתר מאחורי הקיר?

מערכת האינסטלציה הביתית חייבת להיות המערכת האמינה ביותר. תקלות במערכות אלו עלולות להסב את הנזק הגדול ביותר למבנה ולנכס, בעיקר משום שתקלות מסוג זה מייצרות נזקים עקיפים לאורך זמן.
אם אתם נכנסים להרפתקאה של שיפוץ, יש לבחון באופן מקצועי מה היקפו בכל הקשור למערכת האינסטלציה. האם מדובר בהחלפה כללית או נקודתית? האם הצנרת הישנה תשאר? האם ניתן לשפר את פריסת הצנרת?

לקבל החלטות מושכלות

מאז שהותקנה מערכת האינסטלציה בביתכם נכנסו לא מעט פיתוחים לתחום, שמטרתם להעניק אמינות למערכת ולמנוע תקלות. תכנון שלוקח בחשבון חסכון בעלויות תוך העלאת רמת האמינות של המערכת הוא כזה שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ויעניק לכם שקט לטווח ארוך – המנעות מעגמת נפש והוצאות כספיות מיותרות בהמשך.
אנו מציעים הדרכה ויעוץ טכני בהתאם לתכנית השיפוץ שלכם והתאמת מוצרים שישרתו את האינטרסים שלכם ויתאימו לתקציב ולדרישות שאתם תגדירו.

איך זה עובד?

מאוד פשוט. אתם יכולים לקבוע איתנו פגישה, במהלכה נעבור על המפרט המוצע לכם ע״י הקבלן או המבצע. אנו נגבש לכם את המפרט הטכני הנכון, הקרוב למציאות, שאינו בזבזני במחירים שתואמים למחירי עלות קבלני, כשההקפדה היא על איכות, תקינה, אישורי משרד הבריאות ו- ISO.
היעוץ ינתן חינם לרוכשים את המוצרים בבית המסחר המקצועי שלנו.


לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר: