מה התקלה?

כולנו מכירים את התופעה שהבוקר נפתח עם שלולית במרכז חדר הרחצה או רטיבות בתוך ארון המטבח. כל הבית מתעורר לתוך אנדרלמוסיה שמשבשת את כל היום.
ואז נזכרים במגנט שצמוד לדלת המקרר ומתקשרים למספר הטלפון שמופיע על גביו.
כעבור כמה שעות, האינסטלטור מגיע כשבידיו דלי עמוס כלי עבודה, רוכן אל תוך ארון המטבח וחושף את החריץ הכל כך אופייני. גונח קצת בתוך הארון, נשמעות הקשות מתכת ואז הוא מכריז בהחלטיות: "הלך לכם הפקונג של הסיפון. זה יעלה לכם 1500 ש"ח".
אתם מתרשמים מהאבחנה המהירה ומהמילים המקצועיות, מסכימים למחיר ורק מתעניינים לדעת מתי זה יהיה מוכן. לא סיימתם את השאלה, והאיש כבר עונה "סיימתי, זה תוקן".

אין מקצוע כזה שבתוך 20 שניות מרוויחים 1500 ש״ח.

plumbing-840835_1920

לא חייבים מכנסיים בגזרה נמוכה כדי להבין באינסטלציה

אפשר וניתן לתקן תקלות רבות, בתחום האינסטלציה, בשיטת "עשה זאת בעצמך". תאמינו או לא, לכל אחת ואחד מאיתנו קיים חוש טכני ברמה כזו או אחרת. רק יעוץ קטן והכוונה ואתם מקבלים את הנגישות לפתרון התקלה בכוחות עצמכם.

אז מה עושים?

בכל בעיה בה אתם נתקלים בביתכם הקשורה למערכת האינסטלציה כגון: חוסר לחץ מים, דליפת ברזים, סתימה בקווי הניקוז, ריח לא נעים, ניאגרות דולפות, חוסר מים חמים בחורף וכדומה – צלמו את התקלה עם הנייד שלכם, רצוי מכמה זוויות צילום, והגיעו אלינו עם התמונות.
אנו נאבחן את התקלה, נתאים לכם את הפריטים שיפתרו אותה וגם ננחה אתכם איך לתקן, אם זה לא יותר מדי מסובך. ואם תזדקקו לבעל מקצוע, נציע לכם בעלי מקצוע הגונים, מיומנים שיגיעו לביתכם ויתקנו את התקלה במהירות ובמחיר הוגן.

רוצים לקבל פרטים נוספים? צרו עמנו קשר עוד היום.