לא חייבים מכנסים בגזרה נמוכה כדי להבין באינסטלציה

   

כולנו מכירים את התופעה שהבוקר נפתח עם שלולית במרכז חדר הרחצה או רטיבות בתוך ארון המטבח. כל הבית מתעורר לתוך אנדרלמוסיה שמשבשת את כל היום. ואז נזכרים במגנט שצמוד לדלת המקרר ומתקשרים למספר הטלפון שמופיע עליו. מהצד השני עונה גבר שמבטיח כי יגיע בתוך שעתיים.
כשמגיע, הוא נכנס לדירתכם כשבידו דלי מלא בכלי עבודה. האיש רוכן אל תוך ארון המטבח וחושף את החריץ הכל כך אופייני. גונח קצת בתוך הארון, נשמעות הקשות מתכת ומכריז בהחלטיות "הלך לכם הפקונג של הסיפון.״ ומוסיף ״זה יעלה לכם 1500 ש״ח״. אתם כמובן מתרשמים מהאבחנה המהירה, מסכימים למחיר, ורק מתעניינים בנימוס מתי זה יהיה מוכן. לא סיימתם את השאלה, והאיש כבר עונה "סיימתי, זה תוקן".

אז שתדעו, אין מקצוע כזה שבתוך 20 שניות מרוויחים 1500 ש״ח.

כשהברנש אמר את מילת הקסם "פקונג", מילה שקרוב לודאי שמעתם בפעם הראשונה, הוא כבר שכנע אתכם בחוסר מקצועיותיכם וכי אין לכם דרך להבין במה מדוב. אתם תניחו שמדובר בחלק יקר ערך, אם דורשים מכם סכום הגון שכזה.

האמינו לנו כי אפשר וניתן לתקן תקלות רבות, בתחום האינסטלציה, בשיטת "עשה זאת בעצמך". לכל אחת ואחד מאיתנו קיים חוש טכני ברמה כזו או אחרת. רק יעוץ קטן והכוונה ואתם מקבלים את הנגישות לפתרון התקלה בכוחות עצמכם.

צלמו את התקלה עם הנייד שלכם מכמה זוויות צילום, הגיעו אלינו עם התמונות, אנו נאבחן את התקלה ונעזור לכם בהנחיות לתיקון ונצייד אתכם עם החלפים הנחוצים לתיקון זה. אם מדובר בתקלה מורכבת ותזדקקו לבעל מקצוע, אנו נציע לכם בעלי מקצוע הגונים ומיומנים, שיגיעו לביתכם ויתקנו את התקלה במהירות ובמחיר סביר. בהצלחה!